Szczęśliwego 2014 roku!!

Wróciliśmy z wyprawy do babci (z drugiego końca miasta:)). Bez dostępu do internetu nie mogliśmy życzyć Wam szczęścia w nowym roku i szampańskiej zabawy. Więc teraz gdy emocje opadły, skończyły się imprezy, obżarstwo, pranie, prasowanie i tak bez końca możemy w spokoju życzyć Wam i sobie, żeby ten nowy rok był co najmniej tak dobry jak ten, który się właśnie skończył, żeby to co było złe, smutne, powodujące podnoszenie ciśnienia już nigdy się nie powtórzyło i przede wszystkim snu, snu, snu:) I żebyśmy następny rok przywitali w takim samym składzie jak ten…
Wszystkim dzieciom życzymy żeby życie było dla nich niekończącą się bajką, żeby uśmiech nie był tylko gościem na ich twarzach, zdrowym czy chorym życzymy przede wszystkim żeby ich życie było szczęśliwe bez względu na to jakim się wydaje innym.
Do siego roku!!!
A tak witaliśmy 2014 rok:)

P.S. Macie jakieś postanowienia, życzenia, obietnice, marzenia na nowy rok? My chcemy tylko żeby tak jak w 2013 Gabrysia nie chorowała resztę jakoś ogarniemy:) No i parę kilo mniej (dla mamy oczywiście):)

This entry was posted in codzienność. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *