Nadzieja

Wróciliśmy z wyprawy do Giżycka i jesteśmy pełni nadziei, że może to wcale nie będzie wyglądało tak strasznie jak opisują to matki w swoich blogach, że ta choroba nie zabierze nam tak dużo i tak szybko. Poznaliśmy tam 26 letnią Agnieszkę chorą na SMA1. Byłam bardzo zdziwiona gdy zobaczyłam pełną życia, piękną, uśmiechniętą kobietę obok której siedział jej ukochany. Agnieszka funkcjonuje sama i stanowi zaprzeczenie wszelkich diagnoz. Ciekawa jestem kto miałby teraz odwagę powiedzieć jej i jej matce, że dzieci z SMA1 żyją 2 lata? Mamy nadzieję, że Gabrysia będzie mogła funkcjonować podobnie jak Agnieszka.

A nasza Gwiazdeczka od razu polubiła ten dom i ich mieszkańców. Rozmawiała, zaczepiała i wszystkim rozsyłała swoje piękne szczerbate uśmiechy. Dawno nie widziałam mojej Gwiazdy tak radosnej, rozgadanej i zadowolonej. No ale to właśnie jest gwiazdorstwo najwyższej klasy żeby pięknie zaprezentować swoją wspaniałą osobowość nowej publiczności.

Jutro z kolei jedziemy do Olsztyna i tam poznamy Pawełka i jego rodzinę. Mamy nadzieję na kolejny pozytywny dzień, pełen wrażeń.

This entry was posted in codzienność. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *