Handmade for Hope-podsumowanie

Wczoraj upłynął termin wpłat za ostatnie wygrane aukcje na stronie wydarzenia Handmade for Hope. W związku z czym dziś w końcu mogę ogłosić ile udało nam się zebrać na badania nad lekiem na SMA!

 

Cudowni, wspaniali dzięki Wam udało się zebrać ogromną kwotę 6366zł!!

 

Na taką kwotę otrzymałam potwierdzenia wpłat. Były to wpłaty na badania lub na cele statutowe Fundacji SMA. To darczyńcy decydowali na jaki cel chcą przeznaczyć swoje pieniądze.Na stronie akcji możecie zobaczyć w folderze akcji zakończonych co i za ile było wylicytowane, jakie cudne rzeczy robią ludzie oraz gdzie ich znaleźć jeśli zechcecie coś kupić.

Zaczynając tą akcję nie sądziłam, że tak wielu z Was weźmie w niej udział, że tak wiele uda się osiągnąć.

Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji czy przekazując dzieła, czy licytując, udostępniając i klikając że weźmie udział jestem ogromnie, ogromnie wdzięczna i dziękuję. Dzięki Wam Fundacja SMA przekaże fantastyczną kwotę na poszukiwanie leku dla Gabrysi i innych SMAkowiczów.

A lek coraz bliżej?.

W imieniu tych wszystkich, którzy są na zdjęciu ale nie tylko chcę Wam podziękować za tą akcję, za wsparcie, za ciepłe słowa, które płynęły ze wszystkich stron świata. Dziękuję.

 

DSC03953 - ED

 

 

A prywatnie chciałam podziękować mojemu mężowi za cierpliwość, za to że dzięki niemu mogłam tak wiele czasu poświęcić na akcję. Moim rodzicom, którzy byli towarzyszami zabaw dla Gabrysi gdy ja siedziałam z nosem w komputerze, Gabrysiowym ciociom, które tak bardzo zaangażowały się w zdobywanie fantów (Anetko Tobie w szczególności), wszystkim SMAkowiczom zaangażowanym w akcję i wszystkim sponsorom, darczyńcom i uczestnikom.

I jeszcze jedno: jeśli chcecie żebyśmy powtórzyli tą akcję przed świętami proszę o kontakt. W planach jest powrót w listopadzie, ale to wszystko zależy od tego czy będziemy mieli z czym do Was wrócić:)

This entry was posted in akcje, nasi pomagacze, podziękowania. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *