1% podatku

Zgubiliśmy gdzieś styczeń. Widzieliście go? Przecież dopiero były Święta i Nowy Rok a tu już luty. Może dlatego gdzieś umknął, bo byliśmy zasypani śniegiem i jakoś tak sennie było. Obudziliśmy się teraz trochę gdy wyszło w końcu słońce. Mogłoby już tak zostać i zima mogłaby już sobie pójść chyba, że byłaby to taka zima jak na zdjęciu poniżej (zero śniegu i mrozu).

A w związku z tym, że od ponad miesiąca mamy 2014 rok i zaczął się nowy okres rozliczeń z podatku prosimy Was o przekazanie 1% podatku dla naszej Gabrysi. W ubiegłym roku w tym wpisie pokazałam Wam na co idą te pieniądze, z czyjej pomocy korzystamy i przedstawiłam Wam kilkoro dzieci, które również potrzebują wsparcia. Nie będę się powtarzać i jeśli ktoś ma ochotę to może wrócić do tego wpisu. Niestety lista potrzebujących dzieciaczków zmieniła się od poprzedniego roku. Pojawiły się nowe diagnozy, nowe dzieci potrzebujące pomocy i tu–> możecie przeczytać ich historie.
Pamiętajcie, że 1% podatku ma dla nas ogromne znaczenie. Nie zostawiajcie tych pieniędzy w Urzędzie Skarbowym. Jest tak wielu potrzebujących. Pamiętajcie proszę o Gabrysi przy rozliczaniu się z podatku.

This entry was posted in nasi pomagacze. Bookmark the permalink.

2 Responses to 1% podatku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *