1% podatku

Zgubiliśmy gdzieś styczeń. Widzieliście go? Przecież dopiero były Święta i Nowy Rok a tu już luty. Może dlatego gdzieś umknął, bo byliśmy zasypani śniegiem i jakoś tak sennie było. Obudziliśmy się teraz trochę gdy wyszło w końcu słońce. Mogłoby już tak zostać i zima mogłaby już sobie pójść chyba, że byłaby to taka zima jak na zdjęciu poniżej (zero śniegu i mrozu).

A w związku z tym, że od ponad miesiąca mamy 2014 rok i zaczął się nowy okres rozliczeń z podatku prosimy Was o przekazanie 1% podatku dla naszej Gabrysi. W ubiegłym roku w tym wpisie pokazałam Wam na co idą te pieniądze, z czyjej pomocy korzystamy i przedstawiłam Wam kilkoro dzieci, które również potrzebują wsparcia. Nie będę się powtarzać i jeśli ktoś ma ochotę to może wrócić do tego wpisu. Niestety lista potrzebujących dzieciaczków zmieniła się od poprzedniego roku. Pojawiły się nowe diagnozy, nowe dzieci potrzebujące pomocy i tu–> możecie przeczytać ich historie.
Pamiętajcie, że 1% podatku ma dla nas ogromne znaczenie. Nie zostawiajcie tych pieniędzy w Urzędzie Skarbowym. Jest tak wielu potrzebujących. Pamiętajcie proszę o Gabrysi przy rozliczaniu się z podatku.

This entry was posted in nasi pomagacze. Bookmark the permalink.

2 Responses to 1% podatku

  1. Ula mówi:

    No i jak się ma malutka? Taka cisza na blogu… Pozdrawiam i ściskam gorąco.

  2. Fajną zrobiliście stronkę córce. Dużo piszecie, tak trzymajcie. Mi właśnie takie stronki bardziej się podobają, niż te na których prawie nic nie ma prócz numerów kont bankowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *