Berek

Znacie serial pełna chata? Tam zawsze było pełno ludzi, gwaru. I chociaż Gabrysia nie ma rodzeństwa to u nas weekendy wyglądają podobnie. Na szczęście nasza rodzina bogata jest w kuzynki i kuzynów, a dzieci są tak cudowne, nie przeszkadza im niepełnosprawność, nie są skrępowane, dla nich Gabrysia to też towarzyszka zabaw, tylko trzeba im pokazać, że da się pobawić razem. Wczoraj nasza mała bawiła się w berka, dała koncert na pianinie i przeszczęśliwa odbierała brawa. Radość Gabrysi bezcenna. Uwielbiamy takie weekendy. Zobaczcie sami.

Na tym filmiku mała była już trochę zmęczona, bo z nadmiaru wrażeń nie spała cały dzień, ale naprawdę na początku zabawy uśmiech nie schodził z buzi.
Wielkimi krokami nadchodzi bardzo ważny dzień-urodziny Lelka. W ubiegłym roku udało nam się zorganizować super imprezę. Niestety cukiernia, które pomieściła wszystkich gości, a nie było ich mało bo około 30 osób (sama najbliższa rodzina) została zamknięta. Może ktoś z czytaczy z Bartoszyc mógłby podpowiedzieć gdzie można zorganizować imprezę dla dziecka?

This entry was posted in codzienność, rodzina i przyjaciele. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *