Hej czy Wy wiecie?

Mój Tata jest najlepszy na świecie!!!

Był gdy pierwszy raz zobaczyłam świat, przeżywał ale był dzielny, wspierał mamę a mnie pokochał nie od pierwszego wejrzenia tylko od momentu kiedy dowiedział się, że zostanie ojcem. To z nim miałam komitywę gdy jeszcze byłam w brzuchu i zawsze gdy prosił kopałam mamę. Tylko on wywołuje mój uśmiech samym pojawieniem się. To on cierpiał gdy dowiedział się o chorobie i dostał mandat gdy pędził za karetką wiozącą mnie do szpitala. To on teraz wymyśla najlepsze zabawy i potrafi zrobić coś z niczego. To on pokazuje mi to czego nie pokazałby nikt inny.

Kocham Cię Tato

Jeśli chcecie zobaczyć więcej wspaniałych Ojców koniecznie obejrzyjcie ten film

 

Jest to projekt Mamy Poli, która chciała pokazać światu jak wspaniali, kochający i normalni są Ojcowie dzieci niepełnosprawnych. Zobaczcie jakie cuda potrafią z nimi wyprawiać:) Wśród kilku znajomych jest też i nasz Super Tata i nasza piękna księżniczka. Ciekawe ilu z Was ich znajdzie?

Super Ojcem jest ten, który kocha swoje dziecko bez względu na wszystko, w zdrowiu i chorobie, gdy jest dobrze, gdy jest źle, w dzień i w nocy. Wszystkim Super Tatusiom życzymy radości z bycia Ojcem.

This entry was posted in rodzina i przyjaciele. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *