Miś i Margolcia

Uff skończyliśmy świętowanie 5 urodzin. Kolejne na szczęście dopiero za rok 🙂 To były wyjątkowe urodziny. Obchodziliśmy je bardzo długo i intensywnie, ale najważniejsze, że Gabrysia była zadowolona. A prezentom nie ma nadal końca. Dziękujemy wszystkim, którzy pamiętali o Gabrysi – ciotkom, wujkom, naszej ekipie, znajomym i przyjaciołom. Szczególne podziękowania kierujemy do Wiktorii i jej rodziców dzięki którym Gabrysiowa kolekcja książek znacznie się wzbogaciła. Dziękujemy za wszystkie kartki, za te które doszły jak i za te które do tej pory krążą po świecie i nie mogą nas odnaleźć (liczy się sam fakt, że pamiętaliście o Gabrysi), za wszystkie życzenia i ciepłe słowa, za każdy prezent, za Waszą obecność. Zaskoczyliście nas w tym roku bardzo swoimi pomysłami, swoją pamięcią oraz tym jak wiele radości sprawiliście naszej księżniczce.
Ostatnia z niespodzianek jaką przygotowaliśmy my, to życzenia u Misia i Margolci w TVP ABC. I chociaż Gabrysia w dniu emisji programu była w nie najlepszej formie (to temat na inna historię) to teraz, gdy wszystko już wraca do normy oglądamy z radością ten odcinek po kilkanaście razy dziennie i za każdym razem uśmiech na buzi Gabrysi mówi nam, że było warto. Szczególnie gdy widzi siebie i słyszy fantastyczne życzenia ma niesamowitą frajdę. Widzieliście ten odcinek? Jeśli nie to nic straconego. Klikajcie w obrazek i oglądajcie 🙂
image-1
Przy okazji chcielibyśmy Was poprosić o pamięć przy jeszcze jednej bardzo ważnej sprawie. Wkrótce zakończy się okres rozliczeń z podatku i jeśli jeszcze nie macie pomysłu kogo moglibyście wesprzeć poprzez przekazanie 1% podatku będziemy ogromnie wdzięczni. Wystarczy wpisać KRS: 0000037904, cel szczegółowy: 15214 Pawlik Gabriela Maria w zeznaniu podatkowym, aby pomóc nam w walce z SMA, bardzo kosztownej walce… Zapraszamy również do zakładki „Film o Gabrysi” gdzie możecie obejrzeć dwa filmy z naszą księżniczką.
Dziękujemy
Update: Przed chwilą listonosz przyniósł do nas prezent od Margolci i Misia oraz Ewuni – zdjęcie i konika z modeliny 🙂 Teraz oglądanie ma inny wymiar i cieszy jeszcze bardziej.

This entry was posted in rodzina i przyjaciele. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *