Nadzieja

Wróciliśmy z wyprawy do Giżycka i jesteśmy pełni nadziei, że może to wcale nie będzie wyglądało tak strasznie jak opisują to matki w swoich blogach, że ta choroba nie zabierze nam tak dużo i tak szybko. Poznaliśmy tam 26 letnią Agnieszkę chorą na SMA1. Byłam bardzo zdziwiona gdy zobaczyłam pełną życia, piękną, uśmiechniętą kobietę obok której siedział jej ukochany. Agnieszka funkcjonuje sama i stanowi zaprzeczenie wszelkich diagnoz. Ciekawa jestem kto miałby teraz odwagę powiedzieć jej i jej matce, że dzieci z SMA1 żyją 2 lata? Mamy nadzieję, że Gabrysia będzie mogła funkcjonować podobnie jak Agnieszka.

A nasza Gwiazdeczka od razu polubiła ten dom i ich mieszkańców. Rozmawiała, zaczepiała i wszystkim rozsyłała swoje piękne szczerbate uśmiechy. Dawno nie widziałam mojej Gwiazdy tak radosnej, rozgadanej i zadowolonej. No ale to właśnie jest gwiazdorstwo najwyższej klasy żeby pięknie zaprezentować swoją wspaniałą osobowość nowej publiczności.

Jutro z kolei jedziemy do Olsztyna i tam poznamy Pawełka i jego rodzinę. Mamy nadzieję na kolejny pozytywny dzień, pełen wrażeń.

This entry was posted in codzienność. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *