Dużo huku i zabawy dla malucha fajne sprawy!

I have a dream. Znacie to hasło? To było o nierówności rasowej. My mamy inne marzenie. Chcemy przełamać stereotypy dotyczące niepełnosprawności. Mamy marzenie żeby nasze dziecko żyło w społeczeństwie tolerancyjnym , gdzie będzie czuło się swobodnie i będzie mogła czerpać z życia tak jak każdy inny człowiek.
Czy Wasze dzieci chodzą do kina? Czy wasze dzieci chodzą na pokazy, występy, teatrzyki. Może są członkami jakiejś grupy lub uczestniczą w warsztatach? Tańczą, śpiewają?
My też chcielibyśmy, żeby nasze dziecko mogło uczestniczyć w takich zajęciach. Ale niestety, póki co to nierealne. Za to realnie możemy stworzyć spotkania kulturalno-rozrywkowe dopasowane do naszych dzieci (naszych czyli niepełnosprawnych). A zamiast narzekać, marudzić wolimy działać. Wpadłam na pomysł, wynalazłam Fundację która finansuje najciekawsze projekty, zaproponowałam go dyrektorowi SOSW, a on i ekipa fantastycznych terapeutów podjęli to wyzwanie. Stwierdzili, że pomysł jest fajny, zredagowali, pięknie opisali i wysłali do Fundacji Aviva-To dla mnie ważne. Reszta zależy od Was. Bo cała akcja polega na głosowaniu.
Proszę zajrzyjcie na tą stronę –>klik i zagłosujcie, to zajmie tylko chwilę a dla nas to naprawdę ważne. Codziennie z jednego adresu e-mail można oddawać głosy na nasz projekt.
?Pomóżmy więc zbudować świat, gdzie dzieci niepełnosprawne będą czuły się dobrze, akceptowane, szczęśliwe, gdzie będą mogły spędzać czas wolny ze swoja rodziną, bliskimi i przyjaciółmi. Dajmy naszym maluchom szansę zobaczyć, to co dostępne jest dla innych. Niech doświadczają, dotykają, poznają świat kultury a przy okazji zapominają o swoich chorobach i ograniczeniach.?
Obejrzycie też zdjęcia i zobaczcie jak bardzo starają się nasi terapeuci, jak ciekawe mają pomysł i jak świetnie bawią się dzieciaki w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Bartoszycach.
Bardzo, bardzo prosimy o głosy.

This entry was posted in akcje. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *